1. Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia przez stronę www.zdrowojadki.pl lub poprzez aplikację zdrowojadki
  2. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia, numer zamówienia oraz instrukcją odnośnie płatności. Dodatkowo pracownik Sklepu może kontaktować się z Klientem telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia zamówienia.
  3. Maksymalny czas realizacji zamówienia (czas do wysłania przesyłki do Klienta) wynosi 4 dni robocze chyba, że w opisie dostępności towarów będzie inaczej napisane
  4. Zamówienie będzie dostarczone na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu. Sklep Internetowy www.zdrowojadki.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostarczeniu zamówionego towaru lub realizacji zamówienia, wynikające z podania błędnego lub niedokładnego adresu dostawy.
  5. Koszt dostawy w sklepie www.zdrowojadki.pl to zawsze 0 zł. Dostawy odbywają się:
    • w każdy CZWARTEK na terenie: Poznań (dzielnice: Jeżyce, Ogrody, Sołacz, Podolany, Strzeszyn, Grunwald, osiedle Bajkowe, Winogrady, Morasko, Naramowice), Suchy Las, Jelonek.
    • w każdy WTOREK na terenie: Skórzewo, Baranowo, Przeźmierowo, Dąbrówka, Złotniki.
    • na życzenie Klienta istnieje możliwość umówienia indywidualnego terminy dostawy.